ZlatiRock Novi sijaj

Letos bomo 28. 12. ponovili koncert ZlatiRock, tokrat s temo novi sijaj🌟

Na našem odru se bodo predstavili manj prepoznavni bendi, ki si še utirajo pot v slovensko glasbeno sceno. 📢

Prvi se nam bodo predstavili Cherry Flavoured, katerih zgodba se je začela lani v garaži in so se hitro povzpeli na večje odre, med drugimi so bili tudi predskupina bendov Kokosy, Mrfy, Plateau in drugih. Do zdaj so že ustvarili svoje avtorske komade in so pripravljeni, da nam jih predstavijo.

Naslednji bodo Babooni, glasbena zasedba, ki prisega na sentiment, ljubezen in srčnost. Žanrsko so se našli v sferi indie-rocka, na trenutke s pridihom psihadelike, drugič morda funka. S svojim nastopom se lahko približajo vsem skupinam ljudi, ki jim je tovrstna glasba všeč. Poleti 2022 so izdali svoj prvi album v lastni izvedbi z naslovom Kjer se svet konča, ki je med sledilci doživel topel sprejem.

Na koncu pa bodo koncert s punkom končali Laščani. Relativno nov bend Strayaway sestavljajo kleni in v sceno vpleteni panksi iz bregov Savinje. Izdal so 2 releasa, “Demo” 2022 in letošnji EP “The Ride Never Ends” Za vse tiste, ki hranite mašino – vedno je nekje ura pet.”

Se vidimo tudi letos v Laškem (na piru ali/in koncertu)!🍻🎶