Z LAK-om na smučanje v Gerlitzen

Ker nas je zima letos precej prikrajšala za sneg, ga bomo vsi smučarski navdušenci šli iskat v gore, k sosedom Avstrijcem. Nabrusi smučke, spakiraj poln nahrbtnik dobre volje in se nam pridruži 12. marca na enodnevnem smučanju v Gerlitznu.
Odhod bo v zgodnjih jutranjih urah iz Laškega (točno uro še sporočimo naknadno), prihod pa v večernih urah, saj se bomo po aktivnem dnevu okrepčali še z večerjo v zdaj že dobro znani gostilni Lovski dom Stol, kjer bomo pozdravili prijatelje medvede.
Cena za člane: 28 €
Cena za nečlane: 42 €
Cena vključuje prevoz, celodnevno smučarsko karto in večerjo.
Si za akcijo?
Prijavi se na obrazcu.
Tvoja prijava pa je potrjena šele s plačilom, ki ga lahko poravnaš na uradnih urah ali preko elektronskega bančništva do 20. februarja. V primeru, da plačilo do tega datuma ne bo poravnano, se bo tvoje mesto avtomatsko zapolnilo s čakajočim na čakalni listi.
Denarja v primeru odjav po plačilu in v primeru, da na čakalni listi ni nikogar več, po tem datumu ne vračamo, zamenjavo si moraš najti sam.
Število prostih mest je omejeno, zato pohiti s prijavo! 😉