Z LAK-om ceneje na koncert Gibonnija in Mi2

Libar, Oprosti, Mirakul, Toleranca – zveni znano? Tako je, v Laško prihaja Gibonni! Pa ne samo to, v veselem decembru nas bodo kmalu pogreli tudi domači štajerski rockerji, Mi2, kot predskupina pa se bodo predstavili, lokalno dobro poznani rockerji, Steinbrück. V koledarčkih si označite 21. december in pridite v Dvorano Tri Lilije!

Da boste odlično glasbo lahko spremljali ugodneje, si lahko na naših uradnih urah do 15. decembra s plačilom rezervirate svojo vstopnico po subvencionirani ceni, ki vam jo LAK-ovci nudimo za samo 15 €! Prevzem vstopnic bo možen po 15. decembru, vsi, ki boste kupili vstopnice, pa sodelujete tudi v nagradnem žrebanju za srečanje z izvajalci po koncu nastopa.
Vsak član lahko kupi največ 2 cenejši vstopnici. Če še niste naši člani, lahko to postanete vsak petek 18h-20h ali soboto 10h-12h na naših uradnih urah (Trubarjeva 3) s tem, da prinesete potrdilo o vpisu za študijsko leto 2013/2014. 
Ne zamudite dobre priložnosti 😉

Se vidimo! 😉