ŠOK odklop 2014

Čaka te ŠOK-astičen začetek poletja!
Klub študentov šmarske regije in Obsotelja že tradicionalno organizira Festival ŠOK. Vrhunec festivalskega dogajanja pa bo tudi letos ŠOK ODKLOP. Tako bo na zadnji šolski dan, se pravi v torek 24. junija od 20.30 ure dalje, hipodrom v Imenem zaživel pod ritmi vrhunske glasbe in zabave za katero bodo poskrbeli:
–          Šarmanten TONY CETINSKI
–          Mična Nina Pušlar
–          Vrhunski Beatles tribute band Help
–          Žurerski Captains Gang.
Vabljeni vsi željni zabave, sprostitve, pozitive in ODKLOPA!
Vstopnice so v predprodaji po akcijski ceni na voljo na naslednjih prodajnih mesti: Vialli Pub, Floor Caffe, Central Cafe, Coffee Shop, Center Selič, Info točka KŠOC Celje, TIC Podčetrtek. Na dan dogodka se bodo vstopnice prodajale po redni ceni pred vhodom na prireditev.
ČE NE PRIDEŠ, TE NE BO! 😉