Obvestilo o izvedbi občnega zbora na daljavo

VABILO NA SEJO OBČNEGA ZBORA LAŠKEGA AKADEMSKEGA KLUBA

Zaradi preprečevanja širitve okužbe z novim koronavirusom in ob upoštevanju priporočil Sveta za nacionalno varnost Republike Slovenije in Nacionalnega inštituta za javno zdravje, bo Laški akademski klub zbor članov izjemoma izvedel na daljavo.

Upravni odbor Laškega akademskega kluba je na svoji redni seji, ki se je odvijala v sredo, 25. 3. 2020 preko videokonference od 17:30 dalje, sklical v skladu s Statutom LAK-a redno sejo občnega zbora društva.

Sklep upravnega odbora se glasi:

»Laški akademski klub sklicuje redno sejo občnega zbora za soboto, 4. aprila 2020, ki bo potekala na daljavo preko elektronske pošte drustvo.lak@gmail.com. Razprava in glasovanje bo možno od sobote, 4. aprila 2020, od 18:00 do torka, 7. aprila 2020, do 23:59.«

Dnevni red redne seje občnega zbora LAK-a:

  1. Sprejem dnevnega reda;
  2. Izvolitev delovnega predsedstva;
  3. Poročilo o delovanju LAK-a v letu 2019;
  4. Predlog in potrditev programskega načrta za leto 2020;
  5. Predlog in potrditev finančnega poročila za leto 2019;
  6. Predlog in potrditev finančnega načrta za leto 2020;
  7. Predlog in potrditev pravilnika o nabavi;
  8. Razno

V primeru, da želite sodelovati na občnem zboru na daljavo, nam pišite na e-naslov drustvo.lak@gmail.com!

Katarina Rajh,

predsednica LAK-a