Novoletni izlet v Bratislavo

Kaj je lepšega kot pričakati novo leto v najboljši družbi, povrh vsega pa še v mestu, ki je hit letošnjih silvestrovanj, znano po odličnih zabavah in poceni pivu? Pridruži se članom LAK-a, ŠOHT-a in Kluba B ter odpotuj na nepozabno silvestrovanje v prestolnico Slovaške – Bratislavo! 😀
Proti Bratislavi se bomo odpravili v zgodnjih jutranjih urah 29. 12. 2013 (točna ura odhoda bo objavljena naknadno), v Bratislavo pa prispeli okoli poldneva. Domov se bomo vrnili 1. 1. 2014, v poznih večernih urah.
Več o programu potovanja si lahko preberete na spletni strani:
http://www.supratravel.si/index.php?option=com_content&task=view&id=488&Itemid=9
CENA
– za člane LAK-a znaša 80 EUR
– za nečlane znaša 125 EUR
V ceno so vključeni:
– 3× nočitev z zajtrkom v hotelu Incheba 3* (Od starega mesta je oddaljen 600 m in s centrom mesta odlično povezan s sredstvi javnega prevoza. V njegovi bližini je eno največjih nakupovalnih središč, Aupark. V hotelu je v sobah brezplačno na voljo internet. Sobe so dvoposteljne.)
– avtobusni prevoz
– prijavnino
– osnovno nezgodno zavarovanje
– turističnega vodnika
Obvezno doplačilo: 5 EUR za turistično takso. Plača se pri vodniku na avtobusu.
Zabave in fakultativni izleti niso vključeni v ceno, zanje se lahko proti doplačilu odloči vsak posameznik na sami destinaciji.
Prijave zbiramo preko obrazca: https://docs.google.com/forms/d/1_DH0SvyTDnhtf8dmeSNn1ykrvJdQ1Q5oeOlfjF3BRqE/viewform
Vaša prijava je potrjena, ko poravnate 20 EUR akontacije, ki jih prinesete na naše uradne ure (petek 18.00-20.00, sobota 10.00-12.00).
Število mest je omejeno, zato pohitite s prijavami!
Za dodatne informacije smo vam na voljo preko e-maila lak@drustvo-lak.si ali telefonske številke 041-542-286 (Nina).
Mi že komaj čakamo, pa vi? 😉