LAK-OVO POLETJE

V LAK-u za vas pripravljamo številne dogodke, ki bodo sprostili napetost zaključka študijskega leta in poskrbeli za nepozaben skok v poletje! Konec maja bomo z Anžetom Siljanom na potopisnem predavanju odpotovali na Japonsko. V juniju nas čaka adrenalinski karting, svoje spretnosti pa bomo preizkusili tudi v plezanju. Pridružili se bomo prireditvi Pisani balon in poskrbeli za nepozabno doživetje vseh generacij mladih v Laškem. Konec junija ali v začetku julija, odvisno od ustreznih pogojev, bomo po izjemno ugodni ceni v tandemu poleteli z jadralnim padalom. Konec julija se bomo kot vsako leto odpravili na adrenalinski izlet, kot pravi Slovenci pa se bomo povzpeli tudi na Triglav. Avgusta bomo čofotali na Aquasplashu in se družili na tradicionalnem LAK-ovem pikniku. Datume lahko preverite v koledarčku, za vse nadaljnje informacije pa spremljajte našo spletno stran, Facebook in Twitter profil.

Pa uspešen zaključek študijskega leta vam želimo!

LAK-ovo poletje2