Izlet v Italijo in San Marino – Mirabilandia / San Marino / Rimi

Ste željni adrenalina? Si upate peljati na največjem vodnem vlakcu smrti na svetu? Bi radi poležavali na rajskih peščenih plažah v mestu Rimini ali pa si ogledali eno najmanjših držav na svetu?
 
Potem ne smete zamuditi LAK-ovega septembrskega izleta v Italijo in San Marino. V soboto, 16. septembra, se bomo v zgodnjih jutranjih urah* odpeljali proti zabaviščnemu parku Mirabilandia, ki leži blizu italijanskega mesta Ravenna. Tam bomo preživeli cel dan, zato se boste res lahko naužili vseh (skupaj kar 44) atrakcij, ki jih ponuja. Naslednji dan nas bo pot vodila do žepne državice San Marino, ki leži na le 61 kvadratnih kilometrih, a zato ni nič manj zanimiva. Sledil bo še obisk ribiško-turističnega mesta Rimini, kjer bo dovolj prostega časa tudi za skok v morje na italijanski rivieri. V Laško se bomo vrnili v nedeljo pozno zvečer.
 
Program najdete v priponki. mirabilandia-san-marino-rimini-lak
 
*Točna ura odhoda bo sporočena naknadno.
CENA izleta:
-Člani LAK-a : https://docs.google.com/spreadsheets/d/1IX7d6NEzJqYdMbLzctUCJoRNUljghvDp-qTykjSGmsA/edit?usp=sharing
-Nečlani:
 
Pohitite s prijavo, saj je število prostih mest omejeno- prijave zbiramo na povezavi .