V Toskano za samo 85€!

Ribiške vasice barvitih fasad, vinogradi, slikanje ob poševnem stolpu v Pisi, vonj po morju … Te že kaj mika?! 😉 Če je tvoj odgovor DA imaš pred seboj odlično priložnost, da se nam pridružiš na izletu, ki se bo pričel v petek, 8. julija v večernih urah ter trajal do nedelje, 10. julija. Za izlet ne boš potreboval dopusta v službi, saj bo potekal med vikendom!
Poleg zanimivega programa pa boš odpotoval z najboljšo družbo v sklopu agencije Palma.
PROGRAM IZLETA
1. DAN nočna vožnja SLOVENIJA – ITALIJA
Odhod v večernih urah. Nočna vožnja po Italiji mimo Benetk, Padove, Bologne proti zahodno italijanski obali.
2. DAN
Jutranji prihod v La Spezio, kjer bo nekaj časa za osvežitev in nato vkrcanje na ladjico in izlet v znamenite Cinque Terre. Ime so dobile po petih slikovitih ribiških vasicah, ki ležijo vzdolž neokrnjene obale. Področje obkrožajo gore porasle z vinogradi, zato se tu ponašajo z vinom znanim po vsem svetu. Vasice pa so prav zaradi težke dostopnosti ohranile svojo nedotaknjenost, slikovitost in neobičajno arhitekturo.
V dveh vaseh je predviden daljši postanek.
Popoldanski povratek z vlakom.
Nastanitev v hotelu, večerja in prenočevanje.
3. DAN – zajtrk – LUCCA – PISA – SLOVENIJA
Po zajtrku ogled čudovitega srednjeveškega mesteca Lucce: cerkev Sv. Mihaela, stolnica Sv. Martina, ostanki rimskega amfiteatra in mestno obzidje.
Nadaljevanje do bližnje Pise in ogled Trga čudes, kjer stoji stolnica z znamenitim poševnim stolpom in krstilnico.
Daljši postanek za ogled mesta in po želji (in v kolikor bo dopuščal čas) vzpon na poševni stolp.
V poznih popoldanskih urah vrnitev v Slovenijo.
CENA:
– za člane LAK-a: 85 €
– za nečlane: 125 €
CENA VKLJUČUJE: avtobusni prevoz, cestne in ostale pristojbine, polpenzion v hotelu 3*, zunanje oglede, spremstvo in organizacijo izleta.
DOPLAČILO: turistična taksa v hotelu pribl. 2 €.
Zaradi rezervacije mest je rok prijave možen do 25. 5. 2016! Pohiti s svojo prijavo, da ti sedeža na avtobusu ne zasede kdo drug, saj je število mest omejeno!
Prijavi se na povezavi >> https://docs.google.com/forms/d/1B0tp783z3fKa1jOsB4xa_GD5-lCpcTUqZ_YM7GMnwGM/viewform