Uradne ure po novem tudi v Radečah!

LAK-ovci smo združili moči z Mladinskim centrom Radeče in se odločili, da našim članom omogočimo uradne ure tudi v Radečah. Tako se lahko od sedaj naprej ob sobotah od 10.00 do 12.00 oglasite v prostore MC Radeče (teniška hišica), kjer se lahko včlanite (prinesite le potrdilo o vpisu) in prevzamete:

– kupončke za kino (vsak član lahko 5 poljubnih mesecev na leto prevzame 2 kupončka in si s tem z vsakim zagotovi 2,5 € popusta v Cineplexx Celje),
– kupon za knjižnico (s katerim vam krijemo članarino v vaši knjižnici)
– in kupončke za odbojko (vsakemu članu na mesec pripada en kuponček za 50 % popust na enourni najem igrišča v Rečici pri Laškem).

V prihodnosti pa načrtujemo tudi skupne projekte, da svoje delovanje razširimo še izven meja mesta Laško! Se že veselimo! 🙂