Predbožični izlet na DUNAJ

Ali tudi ti komaj čakaš predbožični čas, ko mesta zasijejo v prazničnih lučkah, zrak zadiši po kuhanem vinu in punču, sneg pa pobeli okoliške hribe? Si vedno želel/a v tem času obiskati eno izmed najlepše okrašenih in najbolj obiskanih evropskih prestolnic ter si ogledati pravo božično vzdušje čisto od blizu?
Potem ne smeš zamuditi LAK-ovega PREDBOŽIČNEGA IZLETA NA DUNAJ, ki bo v soboto, 17. 12. 2016.
Iz Laškega bomo odšli v zgodnjih jutranjih urah. Ogledali si bomo znamenito poletno rezidenco Marije Terezije Schönbrunn, dunajsko opero, Albertino in Hofburg, se sprehodili do stavbe avstrijskega parlamenta in dunajske mestne hiše ter vseh ostalih znamenitosti tega čudovitega mesta. Popoldne se bomo lahko še sami odpravili nakupovat na božični sejem ali pa si bomo privoščili kos Sacher torte, ki jo najbolje pripravijo prav na Dunaju. Sledi vožnja proti domu, kamor se bomo vrnili v poznih večernih urah.
CENA?
Za člane LAK-a: 15 eur
Za nečlane: 20 eur
Pridruži se nam tudi ti, da skupaj odkrijemo praznične čare avstrijske prestolnice.
Prijave zbiramo do 20. 11. 2016 na obrazcu:
https://goo.gl/forms/UWx5vxUqrx1YsSEZ2