Poklicno usmerjanje za dijake

Ko bom velik, bom ASTRONAVT! – »ŠTUDENTJE DELIJO IZKUŠNJE«
Ko so nas kot otroke ljudje spraševali, kaj bi radi postali v življenju, je imel vsak pripravljen kakšen zanimiv odgovor. Z leti pa to vprašanje postane kar nekako bolj zahtevno …
Si tudi ti pred odločitvijo za fakulteto?
LAK-ovci smo se odločili, da ti poskušamo zadevo malo olajšati. Zbrali bomo študente različnih smeri, ki bodo na kratko predstavili svoje izkušnje s svojimi fakultetami, prednosti in slabosti posameznih smeri in orisali nekatere poklice.
Naravoslovje ali družboslovje? Fakulteta za elektrotehniko, Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo, Fakulteta za farmacijo, Fakulteta za strojništvo, Fakulteta za računalništvo in informatiko, Filozofska fakulteta, Fakulteta za družbene vede, Fakulteta za šport, Pravna fakulteta, Pedagoška fakulteta, Ekonomsko-poslovna fakulteta? Te zanima več?
Potem se nam pridruži na dogodku, kjer ti bomo podali nekaj informacij in ti dali možnost, da vprašaš študente o njihovih izkušnjah. Dogodek bo potekal v prostorih novega Otročjega centra kino Laško v dveh delih, in sicer:
– v soboto, 17. januarja ob 11. uri, ko bomo predstavili večinoma družboslovne smeri in
– v soboto, 24. januarja ob 11. uri, ko bomo kaj več izvedeli o naravoslovno-tehniških smereh.
Za dogodek se moraš nujno prijaviti na naslednji povezavi:http://goo.gl/K2ZwDy
Ne zamudi odlične priložnosti, ki ti lahko olajša odločitev, ki te čaka! Pripravi vprašanja in se vidimo!
LAK