LAK-ova zimska rekreacija

Prihajajo hladnejši dnevi v letu, zato se radi izogibamo gibanju zunaj na prostem. To sedaj ne bo več ovira, saj bomo za vas tako kot prejšnja leta poskrbeli, da ne boste odšli na zimski spanec, ampak boste lahko z nami migali ter se družili, saj ponovno začenjamo z zimsko rekreacijo.
Naše prvo srečanje bo v soboto, 8. novembra, od 17.00 do 18.30, v telovadnici OŠ Laško. Rekreacija bo potekala vsako soboto do 25. aprila!
Letos bo v galeriji telovadnice funkcionalna vadba, ki jo bosta izmenično vodila Vesna Bezgovšek ter Matic Štorman. Prvo srečanje bo namenjeno tudi meritvam fit testov, ki jo bo moč ponoviti tudi ob koncu naše rekreacije in tako boste lahko videli, koliko ste skozi zimo napredovali.
V veliki telovadnici pa se boste lahko preizkusili v različnih skupinskih športih (nogomet, košarka).
Rekreacija za člane LAK-a je brezplačna!
Se vidimo! 😉