LAK-ov spoznavni žur

Ker so se tudi študentom odprla vrata fakultet in ker vsi vemo, da je študij dosti lažji, če poznaš koga, ki ti lahko da koristne nasvete o tem, kako vse skupaj poteka, smo za vas pripravili nepozaben spoznavni žur do jutranjih ur!
Zato vabimo prav vse, od tistih, ki ste študij šele začeli, do tistih, ki ste ga morda že končali, da se nam pridružite v soboto, 12. 10. 2013, v pivnici Hotela HUM, kjer vas čakajo:
– welcome drink,
– akcijske cene pijač
– dodatni kupončki za pijačo, če pridete oblečeni v LAK-ovo majčko/ spodnje “gate”/ copate, …
– DJ party
– odlična družba
– žur do jutranjih ur!
Seveda ne pozabite prinesti tudi POTRDIL o vpisu, s čimer se lahko včlanite oz. podaljšate članstvo v LAK-u, ob tem pa vas bodo pričakala tudi lepa darilca in razne ugodnosti, ki vam jih prinaša članstvo!
Vstopnine NI!
Se vidimo! 😉