LAK-ov 5. kulturni vikend

Pomlad je tu, vse se prebuja in čas je, da znova poskrbimo za naše kulturno udejstvovanje!
V preteklih mesecih smo z veseljem sprejemali fotografije, ki ste nam jih pošiljali v okviru našega tradicionalnega fotografskega natečaja kLAK, ki tokrat poteka že 11. leto. Letošnja tema so bili Koraki, različne spremembe in mejniki v življenju. Prejeli smo ogromno odličnih posameznih fotografij in opusov, ki nas vedno znova navdušujejo s svojo vsebinsko in tehnično dovršenostjo. Sedaj je čas, da zbrana dela pokažemo javnosti. Vabimo vas, da se udeležite otvoritve fotografske razstave, ki bo v petek, 10. aprila, ob 20.00 v Muzeju Laško. Razglasili bomo zmagovalne fotografije in si ogledali izbrana razstavljena dela, ki bodo sicer na ogled še do konca meseca. Otvoritev bo popestril nastop Fantov z vseh hribov.
Drugi del kulturnega vikenda bo potekal v soboto, 11. aprila. Tokrat nas bodo zabavali mojstri tistih šal, ki navadno, poleg malce zgroženega smeha, požanjejo tudi kakšen vzklik presenečenja. Gašper Bergant, Jernej Celec in Aleš Sečnik nam pripravljajo Večer črnega humorja! Obljubljajo, da boste domov odšli razbolelih trebuhov in s kakšno obrazno gubico več, naslednji dan pa ne boste čisto dobro vedeli, če je pametno šalo povedati naprej. Skratka, zabavno bo! Vidimo se v ŠMOCL-u, ob 20.00 uri, vstop je prost!