KOROŠKA GAVDA V MARIBORU

Pa je tukaj, KOROŠKA GAVDA V MARIBORU! ???? Po vseh opravljenih izpitih naj študentsko življenje zopet zaživi na polno!
Korošci vas zopet vabijo na tradicionalno Koroško gavdo, saj jim koroškega gavdanja še ni zmanjkalo! ????
Se vidimo 21. marca 2017 na Štuku, kjer nam bodo družbo delali:
MUFF
RUN2NONE
Impulse – Band
Pred gavdo pa seveda ogrevanje pred Štuku! Koroška košta, gavdanje,.. ???? Štartamo ob 20. uri z zabavnimi igrami, dobro družbo in domačo jesti!
Vstopnice na vhodu so za člane KKŠ BREZPLAČNE, ČE IMATE ČLANSKO IZKAZNICO! Tisti, ki članske izkaznice ne boste imeli, boste za vstop plačali 3 €.
Prevzem vstopnic za člane KKŠ v ŠTUK kavarni:
*nedelja 19. 3. ob 21h do 22h
*ponedeljek 20. 3. ob 10h do 11h in še enkrat ob 21h do 22h
* V torek pred Koroško gavdo pa bo možno dvigniti članske izkaznice od 20.00 do 22.00 pred Štuku.
Ne člani pa dobite vstopnice ➡ https://olaii.com/event/149/koroska-gavda-v-mariboru
Več informacij o prevzemu vstopnic pri Aja Helena Zorman 041-222-867 ????
Skratka … ne zamudi enkratne priložnost, da se Korošci podružimo med seboj! Vsekakor pa tudi enkratna priložnost za vse ostale, da vidijo, da smo »Korošci fajn ldi« ter morda izvedo, zakaj smo »za muštr«. ☺
➡ Informacije o dogodku dobite pri Klari Wankmüller na telefonski številki 041 945 965 ali na e-mailu klara.wankmuller@klub-kks.si