Dobrodelni koncert s Kvatropirci in Ognjenimi muzikanti

Tudi letos želimo v veselem decembru pričarati čim več nasmehov na obrazih, zato 5. decembra prirejamo že 4. dobrodelni koncert. Letos bodo za glasbeno sceno poskrbeli Ognjeni muzikanti ter Kvatropirci.
Vstopnina znaša 5 evrov, znesek bomo z lastnimi in sponzorskimi sredstvi podvojili, izkupiček pa v sodelovanju z Rdečim križem Laško namenili socialno ogroženim študentom in dijakom iz upravne enote Laško.
Na samem dogodku bomo zbirali tudi igrače in oblačila. Zato vabljeni vsi, ki imate kakšno odvečno majčko, hlače ali igrače s katerimi se ne igrate več, da nam to prinesete. Zbiranje se začne že v času uradnih ur v prostorih LAKa (Trubarjeva ulica 3), prav tako pa lahko stvari prinesete tudi na dogodek in s tem prispevate svoj delež v naš dobrodelni mesec.
Vabljeni torej 5. 12., od 20. ure dalje v prostore ŠMOCLa!