Delavnica Excel

Ne le da je Excel, ena izmed najbolj zahtevanih kompetenc pri iskanju službe, je tudi nadvse uporaben, če si le vzamemo čas in preučimo, kaj vse nam nudi.
Zato za vas organiziramo 4-urno delavnico Excela, na katero smo povabili strokovnjaka v Excelu, Miha Biruša, člana Microsoft Student Partnerjev.
Miha vas bo v štirih urah učil vse osnove Excela (delovno okolje, ogledi, tiskanje, oblikovanje celic, delo s tabelami, funkcije (sum, min, max, average, count, if, sumif, concatenate, v in hlookup, len ..), grafikoni) delali pa bomo tudi z vrtilnimi tabelami in grafikoni.
Delavnica bo potekala 17. oktobra na LAK placu (Trubarjeva ulica 3), ob 9.00 uri. S seboj potrebuješ svoj prenosni računalnik, na katerem naj bo že naložena verzija Excel 2013. (Če prenosnika ali verzije 2013 slučajno nimaš, nam prej napiši in bomo poskusili urediti situacijo).
Delavnica je za člane LAK-a brezplačna, za nečlane pa stane 5 €.
Na delavnico se je obvezno prijaviti na povezavi.
Prijava se potrdi s plačilom na naših uradnih urah.
Prepričani smo, da bodo ta znanja koristila vsakomur, zato ne odlašaj in se hitro prijavi (število je omejeno)! 😉