Let’s swap! Izmenjevalnica oblačil

Let’s swap!

Vsako leto zagotovo zavržemo nekaj kosov oblačil, ker so nam premajhna, jih ne želimo več nositi ali pa smo se jih preprosto naveličali. In zakaj bi zavrgli lepa, dobro ohranjena in mogoče celo nenošena oblačila, če pa jih lahko med seboj zamenjamo?

V soboto, 25. maja 2019 od 10. ure dalje prinesi svoja stara (priporočamo) spomladanska in poletna oblačila (ki naj bodo CELA, ČISTA in PRIMERNA ZA UPORABO, ne sprejmemo pa nogavic in spodnjega perila) na izmenjevalnico oblačil, ki bo v Laškem na vrtu hotela Savinja.*

Kako si bomo izmenjevali? Po naslednjem principu:
Prineseš, česar ne nosiš več in odneseš, kar ti je všeč! Kul, a ne?
+ ne pozabi na svoje nakupovalne vrečke!

Pripravi se na polno omaro novih oblačil, za katera ne boš odštel/a niti centa!

**V primeru, da oblačil ne želite odnesti več nazaj domov, jih bomo shranili in podarili RK Laško ali pa odnesli v Humana zabojnike!
*V primeru slabega vremena bo izmenjevalnica potekala v prostorih pivnice!