SKUPNO ZBRANI DOBRODELNI KILOMETRI

0 km
denar
Zbranih za šolske potrebščine

Všteta so sredstva zbrana s pomočjo kilometrov, prostovoljnih prispevkov in srečelova na zaključnem vzponu.

ZAKLJUCNI VZPON

Za zaključek akcije Dobrodelni Kilometri bo v soboto, 1. julija, organiziran skupen zaključni vzpon na Šmohor! Pridruži se peš ali s kolesom.

Skupni štart bo ob 9. uri zjutraj pred trgovino Tuš Debro zraven gasilskega doma. Pohodnike bo pospremil vodnik Planinskega društva Laško, kolesarjem pa bodo tempo narekovali člani Kolesarskega kluba Laško.

Na vrhu Šmohorja bo potekala predstavitev sponzorjev, razglasitev zbranih sredstev in pa dobrodelni srečelov z bogatimi nagradami.

Vzdušje bo dvignila glasba, za najmlajše pa bo organizirana animacija.

KAJ?

V mesecu juniju ponovno organiziramo dogodek Dobrodelni Kilometri, kjer s pomočjo sponzorjev od 1. junija do 1. julija 2023 preko nabranih prehojenih, pretečenih in prekolesarjenih kilometrov zbiramo denar za dobrodelne namene.

Kilometre zbiramo preko aplikacije Strava, s sponzorji pa bomo namenili 0,05 € za vsak prehojen ali pretečen kilometer in 0,05 € za vsakih 5 prekolesarjenih kilometrov.

Zbran denar bo tokrat namenjen za šolske potrebščine otrok v socialni stiski iz upravne enote Laško.

KAKO SODELOVATI?

1. Na mobilni telefon naloži aplikacijo Strava.

2. Znotraj aplikacije Strava se pridruži virtualnim skupinam za hojo in tek ali kolesarjenje:

3. Ob vsaki športni aktivnosti vklopi beleženje.*

4. Kilometri se nabirajo! Zbrana sredstva lahko v živo spremljaš na tej strani.

* za upoštevanje aktivnosti moraš imeti Strava profil odprt za javnost, kar je tudi privzeta nastavitev.

SPONZORJI

Se želite pridružiti projektu kot sponzor? Pišite nam na drustvo.lak@gmail.com ali pokličite 031 472 400.