Znani so zmagovalci fotografskega natečaja kLAK

Laški akademski klub je že štirinajstič razpisal tradicionalni fotografski natečaj kLAK. Tema letošnjega natečaja so bile PRELOMNICE.

Naša strokovna žirija je pregledala in ocenila vse prispele fotografije, pri ocenjevanju prispelih del pa upoštevala ustvarjalno in kritično stališče, tehnično dovršenost, izpovednost in originalnost del ter estetska merila.

Najbolje so se odrezali:
Fotografije:
1. mesto: Aleksandar Tomulić
2. mesto: Anja Jelen
3. mesto: Jure Horvat
Opusi:
1. mesto: Mojca Cvirn
2. mesto: Jan Horvat
3. mesto: Janez Pelko
Diploma: Ivana Milinković
Čestitamo! 🙂
Izbrane fotografije in opusi bodo razstavljeni na fotografski razstavi, ki bo v petek, 6. aprila 2018, ob 20.00 v Muzeju Laško. Razglasili bomo zmagovalne fotografije in si ogledali izbrana razstavljena dela, ki bodo sicer na ogled še do konca meseca aprila.
Otvoritev bo popestril nastop skupine Duo Amplađd.

Vabljeni!