Znani so zmagovalci 17. fotografskega natečaja kLAK!

klik, klik, kLAK!

V letošnjem letu smo v okviru 17. fotografskega natečaja kLAK sprejemali fotografije in opuse različnih avtorjev, ki so jih letos sestavljali študentje, dijaki in osnovnošolci. Skupno smo letos prejeli preko 30 fotografij na temo MASKE. Strokovno žirijo so zastopali Žiga Gričnik (fotograf, Društvo fotografov Svit), Nika Damjanovič (diplomirala iz umetnostne zgodovine in primerjalne književnosti), Matjaž Očko (M2O, House of M2O) in Rok Deželak (fotograf, RD2 Photography).

Zmagovalci posameznih fotografij:

1. mesto: Ana Papuga

2. mesto: Anamarija Valentina Dajnko

3. mesto: Andraž Kovačec

Pohvala opus: Eva Križaj

Zmagovalne in izbrane fotografije bodo prikazane na fotografski razstavi, ki bo v petek 4. junija 2021 ob 20.00 v Muzeju Laško. Razglasili bomo zmagovalne fotografije in si ogledali izbrana razstavljena dela, ki bodo sicer na ogled do začetka meseca julija. Otvoritev nam bo popestrila glasbena spremljava.