Tečaj samoobrambe bo prvič v nedeljo, 12. junija!

V nedeljo, 12. junija ob 10. uri, pričnemo s tečajem samoobrambe, nadaljevali pa ga bomo še naslednji dve nedelji (19. junij in 26. junij) v Otročjem centru v Laškem. Naš učitelj bo Anže Siljan, ki se že 15 let ukvarja s karatejem, sam pa je tudi vodja karate kluba Ichi ban Laško.
Tečaj bo v osnovi zajemal nekatere teoretične in praktične vsebine:
– osnovna predstavitev, kaj samoobramba sploh je;
– osnove delovanja telesa z vidika borbe in predstavitev občutljivejših in vitalnih delov teles;
– predstavitev tehničnih konceptov skozi trening ”napadalnih” tehnik, torej udarcev z različnimi deli teles;
-trening obrambnih tehnik proti nekaterim najpogostejšim napadom;
– …
Da bo Anže lažje sestavil program, se je na tečaj samoobrambe potrebno prijaviti na spodnjem obrazcu. Prav tako imate možnost, da podate še svoje predloge in želje.
Za člane LAK-a je tečaj BREZPLAČEN, medtem ko je cena za nečlane 5€.
*Prijave zbiramo do 9. junija.