Študent, dijak- pozor! (P)ostani član LAK-a!

Študent, dijak- POZOR!

Ne pozabi, da moraš članstvo v LAK-u vsako leto podaljšati, da lahko še naprej koristiš ugodnosti!

Kdo je član LAK-a?

Član LAK-a postane vsak, ki ima veljaven status dijaka ali študenta za šolsko/študijsko leto 2018/2019 in prihaja iz Upravne enote Laško (Laško, Rimske Toplice, Radeče, Zidani Most) in se včlani/podaljša članstvo v LAK-u.

Kje se včlanim/podaljšam članstvo?

Na naših uradnih urah, ki jih imamo vsak petek (18.30 – 20.30) in soboto (10.00 – 12.00) na Trubarjevi ulici 3 v Laškem. Kje je to? Nasproti trgovine TUŠ v centru mesta.

Kako podaljšam svoje članstvo?

Če si bil že kadarkoli včlanjen v LAK, moraš članstvo vseeno podaljšati, saj potrebujemo tvoje originalno potrdilo o vpisu za šolsko/študijsko leto 2018/2019.

Kako postanem član?

Član postaneš tako, da na naše uradne ure prineseš svoje originalno potrdilo o vpisu za tekoče šolsko/študijsko leto, izpolniš pristopno izjavo in že lahko pričneš s koriščenjem številnih ugodnosti. Noro, kaj?

Ob podaljšanju ali včlanitvi v LAK pa prejmeš tudi darilo ob vpisu!