Otvoritev fotografske razstave kLAK bo v petek, 6. aprila 2018!

Pomlad je tu, vse se prebuja in čas je, da znova poskrbimo za naše kulturno udejstvovanje! 😉
*V preteklih mesecih smo in še vedno sprejemamo fotografije, ki nam jih pošiljate v okviru našega 14. fotografskega natečaja kLAK. Letošnja tema so PRELOMNICE, fotografije pa nam lahko pošljete še do 18. marca 2018 na natecaj.klak@gmail.com
Več na: http://drustvo-lak.si/podaljsali-smo-rok-za-oddajo-fotografij-do-18-marca-2018/.
Prejete fotografije, ki bodo ocenjene s strani naše strokovne žirije, bodo prikazana na fotografski razstavi, ki bo v petek, 6. aprila 2018, ob 20.00 v Muzeju Laško. Razglasili bomo zmagovalne fotografije in si ogledali izbrana razstavljena dela, ki bodo sicer na ogled še do konca meseca aprila.
Otvoritev bo popestril nastop skupine Duo Amplađd.
Več na FB dogodku. 
Vabljeni! 🙂