Novoletni izlet v Budimpešto

Že veš, kje boš za najdaljšo noč v letu?;) LAK ti ponuja nepozabno silvestrovanje v Budimpešti, prestolnici ob Donavi.
Novoletni izlet bomo pričeli v sredo, 30. 12. 2015, ko se bomo v zgodnjih jutranjih urah odpravili na pot. Vračamo se 2. januarja v večernih urah.
Pripravili smo zelo ugodne cene: 80 € za člane in 125 € za nečlane LAK-a.
V ceni so vključene 3 nočitve z zajtrkom v hotelu – Hotel Fortuna 3*, avtobusni prevoz, prijavnina, organizacija, osnovno nezgodno zavarovanje, turistična taksa in spremljevalec na avtobusu.
Zabave in fakultativni izleti niso vključeni v ceno, zanje se lahko z doplačilom odloči vsak posameznik na sami destinaciji.
Prijave zbiramo preko obrazca.
Vaša prijava je potrjena, ko poravnate 20 € akontacije, ki jih prinesete na naše uradne ure (petek 18.30-20.30, sobota 10.00-12.00). Za vse tiste, ki še ne veste – najdete nas na Trubarjevi 3, nasproti trgovine Tuš v centru Laškega.
Število mest je omejeno, zato s prijavami pohitite!
Za dodatne informacije smo vam na voljo preko e-maila lak@drustvo-lak.si ali telefonske številke 041-946-258 (Barbi).
Se že veselimo! 😉