Klub mariborskih študentov vabi na FTRGATEV!

Kaj je Ftrgatev?
KMŠ- jev odgovor: Ftrgatev je oaza, ki se pojavi enkrat na leto in vam ponudi zavetje pred vsako-dnevno sivo monotonostjo in problemi ter pobarva svet v nekaj posebnega.
Kot se za vsako oazo spodobi, že popoldan pretrga tipičen potek dne z majhno dozo adrenalina. Feel good exciting vibe, ki ga ta vedno zabaven in izredno spontan gentleman omogoči, se prelevi še v večerni del, kjer pa adrenalin ob glasbenih valovih neverjetnih izvajalcev zamenja gospa dopamin in poskrbi, da oaza Ftrgatev totalno odklopi vsakega gosta od običajnega in ga da v ambient nepozabne dogodvščine.
Letos se ga ftrgamo 17. novembra!
VEČERNI DEL
???? Happy Hour (21.00-22.00)
???? Tabu
???? Siddharta
???? S.A.R.S.
???? Ian Sound & Marc Mare
CENA KART: 12 EUR
PRODAJA VSTOPNIC
Pisarna
Štuk
Eventim SI ???? https://goo.gl/Lpj7ip ali na vseh Eventimovih prodajnih mestih.
POPOLDANSKI DEL: Ftrgatev / Ski & Board Contest 2017